Zakup, leasing czy wynajem?

Zakup, leasing czy wynajem?

Zakup, leasing czy wynajem?

Zarówno wyposażenie jak i modernizacja sal wideokonferencyjnych, może wiązać się z dużym jednorazowym wydatkiem, który często stanowi spore obciążenie budżetu firmy. Dotyczy to również wyposażenia większej ilości pojedynczych stanowisk do pracy stacjonarnej, hybrydowej bądź zdalnej, sal wykładowych jak i gabinetów zarządu.

Istnieje jednak możliwość korzystania z rozwiązań, na których zakup firma nie posiada gotówki. Jest to leasing lub wynajem. Jeśli chciałbyś mieć możliwość pracowania na najnowszym sprzęcie z pełną gwarancją oraz mieć zapewnioną usługę wsparcia – jest to oferta dla Ciebie. Możemy dostosować miesięczną kwotę raty do Twoich możliwości.

Weź pod uwagę korzyści finansowe i rozliczeniowe. Inwestując w salę konferencyjną czy multimedialne zestawy do pracy zdalnej zamienisz wydatki jednorazowe, inwestycyjne czyli „capex” na „opex” co w efekcie pozwala na regularne, miesięczne rozliczenie kosztów księgowanych jako wydatki operacyjne. W dzisiejszym biznesie liczy się elastyczność w ramach wynajmu możesz uzyskać dodatkowe wsparcie techniczne, serwisowe obniżające Twoje koszty wewnętrzne. Bądź otwarty i powierz systemy multimedialne profesjonalistom.

Testy sprzętu audiowizualnego

Jeśli chciałbyś przed kupnem, leasingiem lub wynajmem przetestować sprzęt u siebie – jest taka możliwość. Nasza firma oferuje darmowe testy na okres jednego tygodnia – nie płacisz za korzystanie z naszego sprzętu. Jedyną opłatą jest koszt jego przywozu, montażu oraz demontażu (jeśli nie zdecydujesz się na dalszy jego wynajem). Testy nie zobowiązują Cię do kupna, jesteśmy pewni, że przedstawione przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Możesz wynająć na kolejne tygodnie nasze zestawy a tym samym sprawdzić kilka rozwiązań i używać systemów multimedialnych we własnym środowisku, sali konferencyjnej, wykładowej tak by Twoja decyzja o zakupie była zweryfikowana. Świadomie podejmuj decyzje, które mają podnieść efektywność Twoje pracy w trybie zdalnym czy hybrydowym.

Później zdecyduj czy chcesz wybrane rozwiązanie kupić, wyleasingować czy wynająć.

Jeśli zdecydujesz się wynająć lub zakupić sprzęt po okresie testów – wtedy opłaty związane z przywozem i montażem rozwiązania testowego masz za darmo.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń do nas z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published.