Zestawy Indywidualne

Zestawy Indywidualne

Zestawy Indywidualne

Pracujesz, uczysz się i chcesz korzystać z ergonomicznych, nowoczesnych i dostosowanych do Ciebie rozwiązań – ta oferta jest dla Ciebie. Stwórz indywidualne, ergonomiczne i wydajne stanowisko do pracy zdalnej lub hybrydowej w domu bądź w miejscu pracy.

Bez względu na to czy pracujesz w sposób zdalny, hybrydowy czy stacjonarny, bardzo istotny jest komfort Twojej pracy. Przeciętna osoba ustawowo spędza w pracy 40h tygodniowo – jest to 48% Twojego czasu w tygodniu roboczym. Trzeszczące, niewygodne słuchawki, kamera ze słabą jakością obrazu, mikrofon, który łapie co drugie słowo, albo nie wyłapuje nic jeśli nie masz go przystawionego do samych ust – to wszystko może mieć realny wpływ na Twoje samopoczucie, efektywność w pracy, zmęczenie i satysfakcje z wykonywanych zadań.

Co wybrać?

Na rynku znajdziemy tysiące słuchawek, kamerek, mikrofonów i gadżetów, które mają służyć ułatwieniu pracy na co dzień, ale co wybrać? Gotowe zestawy personalne zostały skomponowane przez naszych inżynierów w celu poprawy jakości i efektywności pracy naszych klientów. Możesz również na ich postawie skomponować własne rozwiązania. Istnieje możliwość doposażenia ich w odpowiednie słuchawki, monitory dotykowe, telefony konferencyjne, zestawy głośnomówiące i dedykowane terminale dla platform do pracy zdalnej (MS Teams, Zoom, itp.). Nie zapominajmy o kablach i akcesoriach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz sprawdzone urządzenia do stworzenia profesjonalnego stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu. Bądź pewien iż wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania, przetestowaliśmy osobiście i możemy je polecić.

Postaw na profesjonalizm

Oferujemy ergonomiczne słuchawki, soundbary oraz wysokiej jakości kamery internetowe, które wraz z monitorami dotykowymi stworzą u Ciebie w domu wygodne i niezawodne stanowisko pracy. Ponadto oferujemy technologie eliminujące otaczający hałas, problemy z oświetleniem, jednocześnie będąc zorientowanym na profesjonalne i długoterminowe wykorzystanie. Nasze rozwiązania wspierają prace zdalną, pozwalając na aktywne uczestnictwo w spotkaniach.

Nasze zestawy pracują w oparciu o znane technologie i platformy takie jak MS Office 365, Outlook, ZOOM, Skype, MS Teams itp.

Leave a Reply

Your email address will not be published.