Systemy audiowizualne – Darmowe testy

Systemy audiowizualne – Darmowe testy

Systemy audiowizualne w Twoim biurze

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Jeszcze nie tak dawno temu nie do pomyślenia było, by ważne spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia odbywały się formie zdalnej czy chociażby hybrydowej. Zmiany te pociągają za sobą potrzeby. Kiedyś zwykła sala konferencyjna, dziś zamienia się w salę wideokonferencyjną. Co za tym idzie – rośnie zapotrzebowanie na sprzęty ułatwiające oraz usprawniające komunikacje pomiędzy pracownikami, klientami oraz wspólnikami.

Jaki sprzęt wybrać?

Na rynku możemy znaleźć niezliczoną ilość mikrofonów, monitorów, głośników czy rzutników, których rozpiętość cenowa jest bardzo szeroka. Jak wybrać te, których jakość będzie odpowiadać ich cenie? Jak dobrać je ze sobą by uzyskać jak najlepszy efekt dźwiękowy oraz wizualny? W tym może Ci pomóc nasz zespół złożony z inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie w instalacjach audiowizualnych. Nim zaproponujemy Ci gotowe rozwiązanie, przeprowadzimy wspólnie rozmowę, by poznać Twoje oczekiwania, a następnie przyjedziemy, by przeprowadzić wizję lokalną i poznać specyfikację danej przestrzeni.

Na jakość obrazu i dźwięku może wpływać wiele czynników takich jak, układ sali, echo, sposób usadzenia osób przy stole czy odległość pomiędzy kamerą a osobami uczestniczącymi w wideokonferencji. Dlatego tak ważne jest, by sprzęt został dobrany do możliwości i potrzeb danego miejsca. Trzeba również pamiętać, że sam sprzęt to nie wszystko. Bardzo ważnym aspektem jest odpowiedni montaż oraz kalibracja poszczególnych elementów. Nasi specjaliści dzięki wiedzy i umiejętności zdobywanych na setkach realizacji, poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jak nie kupić kota w worku?

Jeśli chciałbyś przed kupnem przetestować sprzęt u siebie – jest taka możliwość. Nasza firma oferuje testy przez okres tygodnia całkowicie za darmo. Jeśli chciałbyś przed kupnem, leasingiem lub wynajmem przetestować sprzęt u siebie – jest taka możliwość. Nasza firma oferuje darmowe testy na okres jednego tygodnia – nie płacisz za korzystanie z naszego sprzętu. Jedyną opłatą jest koszt jego przywozu, montażu oraz demontażu (jeśli nie zdecydujesz się na dalszy jego wynajem). Testy nie zobowiązują Cię do kupna, jesteśmy pewni, że przedstawione przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli zdecydujesz się wynająć lub zakupić sprzęt po okresie testów – wtedy opłaty związane z przywozem i montażem rozwiązania testowego masz za darmo.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń do nas z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.