Zestawy dla edukacji

Zestawy dla edukacji

Edukacja

Rozwój technologiczny wkrada się praktycznie w każdą dziedzinę naszego życia. Również w edukacji – tradycyjne dzienniki papierowe zostały zamienione na dzienniki elektryczne, tablice kredowe coraz częściej ustępują miejsca tablicom białym bądź multimedialnym, a część zajęć (w szczególności na uczelniach) prowadzonych jest już w formie zdalnej lub hybrydowej. Wszystko to wpływa korzystnie na jakość prowadzenia zajęć przez wykładowców oraz ułatwia przyswajanie wiedzy uczniom oraz studentom.

Nasz zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem pomoże Ci dobrać jak najlepszy sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom, oczekiwaniom oraz budżetowi. Oferujemy narzędzia będące realnym wsparciem procesów edukacyjnych.

Wychodzimy naprzeciw problemom w organizacji pracy hybrydowej zapewniając w szczególności studentom zagranicznym technologiczne możliwości do ciągłego uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych. Nasze rozwiązania charakteryzują się bardzo wysoką jakością obrazu i dźwięku, dzięki czemu podnoszą efektywność zajęć oraz zapewniają duży komfort pracy wykładowców.

Gotowe zestawy

Przedstawiamy Ci gotowe zestawy posiadające niezbędne funkcje do prowadzenia zajęć, lekcji czy wykładów. Podczas gdy prowadzący będzie mógł się skupić na zajęciach, my zajmiemy się automatyzacją procesu. Mamy niezbędne doświadczenie do rozpoznania potrzeb i przygotowania rozwiązań dedykowanych i dopasowanych dla sektora edukacyjnego. Proponowane przez nas systemy wspomagają platformy e-learningowe, komunikacyjne wykorzystywane w edukacji, rozwijając funkcjonalności o wysokiej jakości dźwięku i obrazu, adaptując rozwiązania wspierające procesy prezentacyjne (monitory dotykowe, mikrofony sufitowe, zespoły kamer obrotowych itp.). Nasze zestawy pracują w oparciu o znane technologie i platformy takie jak MS Office 365, Outlook, ZOOM, Skype, MS Teams itp.

Dzięki tym rozwiązaniom będziesz przygotowany zarówno do pracy zdalnej, hybrydowej jak i stacjonarnej. W przyszłości ciągłości Twojej pracy nie zagrozi żadna nieprzewidziana sytuacja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.