Zestawy dla firm

Zestawy dla firm

Bez względu na to czy chcesz szkolić, działać pro-sprzedażowo czy kreować nowy projekt czy technologię, potrzebujesz narzędzi, które w realny sposób wesprą i zoptymalizują prace zdalną Twojej firmy. Nasze technologie pozwalają wykorzystać nowe możliwości ujednoliconej komunikacji, czyniąc każdą przestrzeń biurem, salą konferencyjną, nowoczesnym i wydajnym miejscem do pracy grupowej bądź indywidualnej. Wyposażymy każdą przestrzeń w odpowiednie rozwiązania do pracy zdalnej.

Idealne rozwiązanie konferencyjne

W zależności od rodzaju zestawu oferujemy rozwiązania zarówno dla pojedynczych stanowisk pracy zdalnej i hybrydowej, jak również sal konferencyjnych, szkoleniowych czy też gabinetów zarządu. Nasze zestawy pracują w oparciu o znane technologie i platformy takie jak MS Office 365, Outlook, ZOOM, Skype, MS Teams itp. Dzięki rozwiązaniom systemowym począwszy od elementów wizualnych jak tablety, monitory, projektory poprzez wysokiej jakości nagłośnienie i działające „w tle” sterowanie zapewniamy wysoką niezawodność i przekonanie użytkownika iż w całym biurze systemy audio-video działają jednolicie.

Usprawnimy każde istniejące rozwiązanie

Masz już istniejąca salę konferencyjną? Modernizujemy i usprawniamy gotowe rozwiązania. Monitory dotykowe, bezobsługowe mikrofony zabudowane w suficie, wycinanie szumów z urządzeń klimatyzacyjnych, hałasu ulicznego itp. Jeśli chcesz dokonać optymalizacji procesów w swoim biurze – proponujemy również systemy rezerwacji biurek (hot desk), wirtualnej recepcji, digital signage itp. Wiele możliwości i technologii pozwala na optymalizację systemy Twojej pracy.

Stwórz własny, nowoczesny ekosystem w Twoim biurze

A jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z rozwiązań, na które nie masz gotówki lub chcesz mieć możliwość dostosowania miesięcznych wydatków do swoich możliwości – dowiedz się więcej na temat leasingu oraz wynajmu systemów multimedialnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.