Nowoczesna technologia POLY

Nowoczesna technologia POLY

Technologia POLY

Technologia fimy POLY jest obecnie stosowana w placówkach edukacyjnych, biurach , hotelach gdzie przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań audiowideo usprawnia pracę i automatyzuje procesy zarządcze, komunikacyjne, pracę zespołów i grup projektowych.

Pomożemy Ci stworzyć wydajny ekosystem pracy. Wspólnie wykreujmy spójne rozwiązania na wielu poziomach zarządzania każdą organizacją a efekt skali będzie widoczny gołym okiem. Dokonamy pozytywnej i konstruktywnej modernizacji procesów i podniesiemy efektywność pracy w Twojej firmie, szkole, biurze, urzędzie czy hotelu..

Polecamy rozwiązania firmy POLY do biur, sal wykładowych, lub jako akcesoria bądź doposażenie indywidualnych stanowisk do pracy zdalnej i hybrydowej. Szeroka gama produktów pozwoliła nam na wyodrębnienie rozwiązań dostosowanych do specyfiki wielu grup Klientów.

Działaj sprawnie w trybie zdalnym, hybrydowym czy stacjonarnym.

Pomagamy w usprawnianiu procesów

Technologia POLY znajdują się w salach wykładowych, konferencyjnych, szkoleniowych, salach zarządu czy gabinetach ministerialnych jak również jako wyposażenie indywidualnego stanowiska pracy. Wyróżnikiem rozwiązań POLY jest wysokiej jakości dźwięk i obraz co zapewnia wysoki komfort pracy.

Ergonomia takich elementów jak słuchawki, mikrofony, kamery i soundbary pozwala na długotrwałą i wygodną eksploatację co w dzisiejszych czasach jest kluczowym elementem wydajnego środowiska pracy.

Skorzystaj z najlepszych praktyk firmy Poly takich jak:

  • Wysoki komfort pracy online
  • Wysoka jakość dźwięku, która pozwala lepiej skupić się na rozmowie
  • Interaktywność spotkań online

POLY zapewnia technologię łatwą do integracji

Upewnij się, że wybrane platformy są kompatybilne z technologiami wykorzystywanymi przez pozostałych współpracowników. Najlepsze modele telefonów konferencyjnych obsługują wiele aplikacji audiowizualnych, w tym Zoom, Microsoft Teams, Amazon Chime itp.

Bądź efektywny niezależnie od miejsca

Elastyczny system pracy sprzyja promowaniu wirtualnych spotkań i zachęca pracowników do swobodnego wyboru miejsca, z uwzględnieniem specyfiki ich pracy oraz indywidualnych preferencji.

Jedna ankieta by poznać swoje potrzeby

Skorzystaj z doświadczenia firmy Poly.

Dzięki przygotowanym ankietom możemy rozpoznać potrzeby co do systemów multimedialnych na każdym stanowisku pracy. Pozwala to na szybką identyfikację i indywidualne dopasowanie rozwiązań do poszczególnych stanowisk, a dzięki temu optymalizację kosztów poprzez eliminację niepotrzebnych zakupów.

Rozwiązania Poly sprawiają, że każda rozmowa lub współpraca — niezależnie od czasu i miejsca — jest równie prawdziwa, jak spotkanie w cztery oczy. Przenosimy spotkania i rozmowy ze świata fizycznego do cyfrowego, dzięki temu tworzymy możliwość swobody w wyborze sposobu komunikacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.