Interaktywny Ekosystem Newline

Interaktywny Ekosystem Newline

Interaktywny Ekosystem do Twojego miejsca pracy

Technologia i urządzenia mobilne stały się podstawą nowoczesnych miejsc pracy. Łatwe łączenie, udostępnianie i modyfikowanie treści cyfrowych to konieczność, dlatego Newline wprowadza interaktywny ekosystem. Zestaw inteligentnych narzędzi cyfrowych, które pomogą Ci pracować wydajniej, szybciej i lepiej. Z Newline w sercu każdego miejsca pracy Twoje wideokonferencje lub sesje współpracy odbywają się na zupełnie nowym poziomie.

Monitory interaktywne Newline to prostota i elastyczność w użyciu

Korzystaj ze znanego środowiska

Pracuj z wykorzystaniem MS Office 365. Miej ciągły dostęp do wszystkich plików. Korzystaj z dokumentów programu Word, prezentacji programu PowerPoint i arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, udostępniaj je i edytuj w czasie rzeczywistym na współdzielonych dokumentach. Korzystaj z monitorów dotykowych podnoszących atrakcyjność i efektywność pracy zdalnej zarówno w zastosowaniach biznesowych jak i edukacyjnych.

Ekrany Interaktywne

Interaktywny ekosystem Newline wykorzystuje pełną gamę interaktywnych monitorów Newline, które pasują do każdego miejsca pracy. Od sali konferencyjnej do sali lekcyjnej, od miejsca spotkań do biura. Interaktywne monitory Newline dostępne są w różnych rozmiarach, do 98” włącznie.

Tradycyjnie, interaktywne wyświetlacze mają szczelinę powietrzną pomiędzy panelem LCD a szybą wyświetlacza. Taka konstrukcja ma wiele wad. Dlatego rozwiązania w zakresie klejenia stają się coraz bardziej popularne. Istnieje wiele sposobów do łączenia paneli LCD lub czujników dotykowych do szkła. Dzięki Optical Bonding uzyskujemy najlepszą jakość obrazu, kontrast i odwzorowanie kolorów. Unikalna receptura kleju sprawia, że Optical Bounding stało się znakiem rozpoznawczym Newline.

Jakość premium niezbędna do inspirujących spotkań

Od biurka po salę wykładową, od kampusu budynków po wydzielone biuro, na miejscu zdalnie bądź hybrydowo, Newline oferuje łatwość i prostotę jednorodnego rozwiązania, które może być rozbudowane w zależności od potrzeb.

Leave a Reply

Your email address will not be published.