Monitory interaktywne dla szkół i uczelni

Monitory interaktywne dla szkół i uczelni

Tablica interaktywna dla szkół i uczelni

W wielu szkołach i uczelniach wykorzystywane są do pracy tablice interaktywne. Monitory dotykowe z technologią Newline ułatwiają podtrzymanie zainteresowania uczniów i studentów lekcją i sprawi, że aktywnie będą w niej uczestniczyć. Oferujemy wsparcie i dostarczenie rozwiązań dla edukacji – od szkoły podstawowej aż do uczelni wyższych.

Monitor interaktywny w nauczaniu

Wykorzystanie monitorów interaktywnych w prowadzeniu zajęć pozwala w sposób prosty i intuicyjny: pisać i usuwać, a także powiększać i pomniejszać obrazy korzystając z dwóch palców, przesuwać je zupełnie tak samo jak na smartfonie. Zastosowany ekran dotykowy pozwala na pracę z monitorem wielu osobom, które za pomocą gestów wprowadzają dane lub rysują, bez op ekranu dotykowego może Czuły wyświetlacz pozwala wielu osobom na dotykanie i rysowanie w tym samym czasie, bez opóźnienia. Z wykorzystaniem monitorów firmy Newline stworzysz angażujące lekcje i wykłady, skorzystasz z zasobów internetu, wyświetlisz materiały edukacyjne takie jak: rysunki, diagramy, mapy, zdjęcia, opisy, tabele oraz filmy i zdjęcia, które będą pomocne przy omawianiu danego tematu. Ekran dotykowy Newline pozwala pracować na dowolnym oprogramowanie, używać znanego z systemu Windows interfejsu, otwierać pliki pakietów MS Office lub dowolne z nieskończonych zasobów dostępnych dla edukacji. Spraw, by Twój sposób nauczania wpływał na lepsze przyswajanie wiedzy.

Nauka w trybie zdalnym, hybrydowym i stacjonarnym

Proponowane przez nas monitory interaktywne to rozwiązanie, które podniesie efektywność prowadzonych lekcji i zajęć, także w nietypowych sytuacjach. W dzisiejszych czasach wyróżniamy nauczanie stacjonarne i zdalne. Z uczniami uczącymi się w domu nauczyciel łączy się za pomocą systemów do wideokonferencji takich jak: Zoom, Microsoft Teams czy Google Meets, które są wspierane przez podłączony do internetu ekran interaktywny wyposażony w kamerę i mikrofon. Nauczyciel pracuje dokładnie tak samo jak w modelu tradycyjnym i prowadzi lekcję dla wszystkich uczniów.

Proponowane przez nas rozwiązania są zgodne z wytycznymi i rekomendacjami dla prowadzenia zajęć w czasie trwania pandemii.

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Leave a Reply

Your email address will not be published.