Leasing i wynajem systemów audiowideo do sal konferencyjnych

Leasing i wynajem systemów audiowideo do sal konferencyjnych

 

Leasing i wynajem systemów audiowideo do sal konferencyjnych

Zarówno wyposażenie jak i modernizacja sal wideokonferencyjnych, może wiązać się z dużym jednorazowym wydatkiem, który często stanowi spore obciążenie budżetu firmy. Dotyczy to również wyposażenia większej ilości pojedynczych stanowisk do pracy stacjonarnej, hybrydowej bądź zdalnej, sal wykładowych jak i gabinetów zarządu. By otrzymać jak najlepszą jakość spotkań zarówno zdalnych, hybrydowych jak i stacjonarnych, muszą one zawierać sprzęty dopasowane do jej wielkości i możliwości. W dzisiejszych czasach dzięki stale rozwijającej się technologii, zapewniamy równy dostęp do prezentowanych treści osobom będącym na spotkaniu jak i uczestnikom zdalnym.

Leasing lub wynajem

Istnieje jednak możliwość korzystania z rozwiązań, na których zakup firma nie posiada gotówki. Jest to leasing lub wynajem. Daje on możliwość pracowania na najnowszym sprzęcie z pełną gwarancją oraz posiadania zapewnionej usługi wsparcia. Możemy dostosować miesięczną kwotę raty do Twoich możliwości.

Weź pod uwagę korzyści finansowe i rozliczeniowe. Inwestując w salę konferencyjną czy multimedialne zestawy do pracy zdalnej zamienisz wydatki jednorazowe, inwestycyjne czyli „capex” na „opex” co w efekcie pozwala na regularne, miesięczne rozliczenie kosztów księgowanych jako wydatki operacyjne. W dzisiejszym biznesie liczy się elastyczność w ramach wynajmu możesz uzyskać dodatkowe wsparcie techniczne, serwisowe obniżające Twoje koszty wewnętrzne. Bądź otwarty i powierz systemy multimedialne profesjonalistom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.