Poznaj słuchawki Poly Voyager Focus 2

Poznaj słuchawki Poly Voyager Focus 2

Słuchawki, które odgrodzą Cię od dźwięków w tle

 

Duża liczba pracowników w otwartej przestrzeni biurowej potrafi generować wysoki poziom hałasu, utrudniający funkcjonowanie w formie stacjonarnej. Rozmowy współpracowników, telefony, gwar – to wszystko wpływa na komfort i efektywność Twojej pracy. Również tzw. Home Office może przysparzać wiele problemów – dzieci biegające po domu, szczekający pies czy hałaśliwi sąsiedzi za ścianą. Istnieją jednak rozwiązania, które pomogą Ci odciąć się od hałasów w tle. Stwórz strefę skupienia wokół siebie za pomocą Słuchawek Poly Voyager Focus 2.

Inteligentna konstrukcja zapewniająca doskonałą jakość dźwięku

 

Nie możemy zbudować ściany, która odgrodzi Cię od dźwięków w tle, więc Poly stworzyło coś innego – „strefę skupienia”, do której wchodzisz po założeniu nowych słuchawek Voyager Focus 2. Dzięki trzem poziomom aktywnej redukcji szumów (ANC) podczas rozmowy słyszysz tylko swojego rozmówcę. A dzięki profesjonalnym mikrofonom wykorzystującym technologię Poly Acoustic Fence rozmówca słyszy tylko Ciebie. Możesz w pełni skupić się na temacie rozmowy, a nie na pilnowaniu, czy dźwięk jest włączony. Po prostu załóż słuchawki, a one automatycznie odbiorą połączenie. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji firmy Poly, możesz oczekiwać najwyższego komfortu, nawet po całym dniu noszenia. Zachowaj zaangażowanie przez cały dzień rozmów dzięki niezwykle wygodnemu pałąkowi i pluszowymi poduszkami nausznymi.

Zestawy słuchawkowe Poly są używane w najbardziej wymagających środowiskach, w których czysty dźwięk ma kluczowe znaczenie, takich jak dyspozytornia oraz aplikacje dowodzenia i kontroli.

Voyager Focus 2 został zaprojektowany z myślą o Tobie – bądź skupiony i produktywny przez cały dzień.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.