Wsparcie i modernizacja Systemów Audiowizualnych

Wsparcie i modernizacja Systemów Audiowizualnych

Czy zdarzyło Ci się, że nowo zakupiony sprzęt audiowizualny nie spełniał Twoich oczekiwań? A może mimo rozwiązań z najwyższej półki i zapewnień producentów, nie działał on tak jak powinien? Z pewnością nie jesteś pierwszy ani ostatni. Często kontaktują się z nami klienci szukający pomocy w rozwiązaniu problemu z istniejącym już sprzętem audiowizualnym.

 

Na integratorach systemów audiowizualnych spoczywa zadanie zaprojektowania, zamontowania oraz skonfigurowania urządzeń wchodzących w skład danego systemu AV. W ten sposób zaprojektowane rozwiązanie nie powinno sprawiać żadnych problemów przyszłemu Użytkownikowi. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie. W skład takiego systemu może wchodzić wiele urządzeń: mikrofony, głośniki, monitory, okablowanie, systemy sterowania, projektory czy rzutniki.

Co jeżeli system audiowizualny nie działa tak jak powinien?

 

Podłoże problemu może być różne – może on leżeć w samym sprzęcie, źle dobranych do siebie elementach, złym skalibrowaniu urządzenia albo braku aktualizacji i odpowiednik wtyczek. Powodów może być wiele. Często bez pomocy specjalistów, użytkownik nie jest w stanie sam dojść do źródła problemu.  Taka sytuacja może się powtarzać przy kolejnych wersjach oprogramowania, upgrad’ach itp.

 

Nasz zespół wyszkolonych specjalistów pomoże Ci rozwiązać problem. Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy bezpłatną wizję lokalną, po której przedstawimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Proponowane przez nas rozwiązanie zawsze możesz przetestować przed zakupem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.