Poznaj technologię przeziernych paneli LED

Poznaj technologię przeziernych paneli LED

Przezierne panele LED

 

W miastach jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne wysokie biurowce oferujące powierzchnię nawet dla kilkudziesięciu firm na raz. Często właściciele budynków ze względów estetycznych i gwarancyjnych, nie zezwalają na eksponowanie szyldów i banerów reklamowych, na elewacji. Jakie więc zastosować rozwiązanie, aby eksponować np. logo swojej firmy?

Wykorzystaj swoje biuro do promocji

 

Przezierne panele LED, precyzyjnie zamontowane przy samej szybie, dadzą Ci możliwość wyświetlania własnego wyrazistego kontentu bez ingerowania w strukturę budynku. Sterowanie nimi jest intuicyjne i  proste – możesz to zrobić z poziomu laptopa, telefonu lub tabletu. Dzięki wysokiej przezierności oraz wąsko ramkowej konstrukcji, sprawdzą się w miejscach gdzie pod względem wizualnym zarówno prezentowana treść jak i miejsce zabudowy musi wyglądać estetycznie i pozwalać na przenikanie światła dziennego do wnętrza pomieszczenia.

 

Nasze rozwiązania pozwalają na prace wewnątrz budynków jak i w przestrzeni ”publicznej”. Dostosowują się do wymagań architektów i designerów, pokrywając zarówno przestrzenie płaskie jak i te o niestandardowych kształtach.

Proponowane przez nas technologie możesz wcześniej  zobaczyć w showroom’ie. Ty decydujesz, które rozwiązanie wybierasz oraz czy inwestujesz w zakup czy korzystasz z oferty leasingu bądź wynajmu.

Skontaktuj się z nami a opowiemy Ci jak zintegrować wszystkie nowe technologie w Twoim biurze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.