Sprzęt audiowizualny w Twoim biurze

Sprzęt audiowizualny w Twoim biurze

Wychodź naprzeciw nowym trendom w organizacji Twojej pracy w biurze. Podnoś skuteczność komunikacji dzięki efektywnym, spersonalizowanym i nowoczesnym rozwiązaniom audio wizualnym. Wybierz wspólnie z AV Smart nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych.

Sprzęt audiowizualny w Twoim biurze

Stosuj niezawodne, przetestowane instalacje audiowizualne w systemach do wideokonferencji. Kreuj nowoczesne trendy, postaw na elastyczne technologie w doborze sprzętu audiowizualnego . Bądź pewien że transmisja głosu i obrazu uczestników jest na wysokim poziomie, bez sprzężeń, szumów i zakłóceń. W stosowanych przez nas systemach wideokonferencyjnych istnieje także możliwość podłączenia kilku kierunkowych mikrofonów, które obsłużą nawet dużą i „wymagającą salę konferencyjną. AV Smart zapewni rozwiązania na najwyższym poziomie, skrojone na miarę potrzeb Twojego zespołu. Optymalizujemy koszty, dobierany technologie które są wydajne i wspierają realizowane przez Ciebie procesy.

Klucz do skutecznej komunikacji

Kluczowym elementem do skutecznej komunikacji w Twoim team’ie jest dobór właściwej technologii. Od AV Smart otrzymasz rozwiązania, które sami wcześniej testujemy. Proponowane przez naszych specjalistów rozwiązania są intuicyjne, użyteczne i funkcjonalne. Korzystaj ze sprawdzonych i efektywnych rozwiązań. Wyposażenie sal konferencyjnych to często pierwszy element, poprzez który komunikujesz się z Twoimi współpracownikami i Klientami. Bądź oceniany jako podmiot elastyczny, sprawny i dobrze funkcjonujący.

Korzystaj ze znanych platform

Pracuj na znanych Ci rozwiązaniach i platformach takich jak: Windows, Office 365, Teams, Zoom z wykorzystaniem monitorów dotykowych, kamer podążających za rozmówcą. Uwolnij swoją uwagę przez zastosowanie sufitowych mikrofonów matrycowych. Korzystaj z chat’ów, messengerów w pracy on-line Twoich zespołów projektowych. Bezpiecznie współdziel zasoby danych, włączaj do działania również osoby spoza Twojej organizacji.
Nasi eksperci dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie w zakresie komunikacji wewnątrz organizacji jak i do budowania relacji z Twoimi Klientami. Stosuj dedykowane rozwiązania Digital Signage, które przekażą informację Klientom, tworząc nowoczesny styl Twojego biura oraz pokażą kreatywność Twojego zespołu. Promuj się w swoim biurze podczas każdego spotkania. Kieruj swój kontent w sposób atrakcyjny i przyjazny. Wzbudzaj pozytywne emocje, przekazuj dobrą energię zróżnicowanym i dynamicznym kontentem. Buduj wspólnotę Twojej organizacji, twórz przyjazne i nowoczesne środowisko gdzie łatwo się odnajdzie zarówno Twój Pracownik jak i Klient.

Skontaktuj się z nami jeżeli:

– potrzebujesz nowoczesnej sali konferencyjnej
– sprawdzonego zestawy do pracy zdalnej lub hybrydowej
– skutecznych rozwiązań audio-video
– zaawansowanych systemów wideokonferencyjnych
– indywidualnego podejścia
– chcesz być trendy i na czasie
– chcesz rozwiązań swoje problemy w komunikacji

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci zbudować przyjazne i nowoczesne środowisko pracy w Twoim biurze, sali szkoleniowej, sali wykładowej czy dowolnym miejscu pracy zespołu projektowego.