zestawy

profesjonalne
rozwiązania

wielkość sali - liczba osób:

cena:

grid list

Brak produktów do wyświetlenia :-(

pln

Gold Touch

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wyposażeniu większej salki konferencyjnej to ten zestaw jest dla ciebie. 75″ Monitor Newline charakteryzuje się doskonałym dotykiem, krystalicznie czystym obrazem i prawdziwie maksymalnym kątem widzenia. W połączeniu z sufitową matrycą mikrofonową firmy SHURE sprosta wszystkim spotkaniom, wideokonferencjom i nie tylko!

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Silver Touch

Zestaw Silver Touch sprosta każdej średniej wielkości sali konferencyjnej. Wysokiej klasy monitor Newline NAOS opiera się na połączeniu technologii Optical Bounding i technologii dotyku pojemnościowego – charakteryzuje się doskonałym dotykiem, krystalicznie czystym obrazem i prawdziwym, maksymalnym kątem widzenia. Mikrofon Liniowy firmy SHURE zaprojektowany został do odbioru wysokiej jakości dźwięku w nowoczesnym środowisku konferencyjnym AV. Jego elegancki, podłużny kształt pozwala na umieszczenie go praktycznie w dowolnym miejscu – na ścianie, wokół ekranu, sufitu lub na stole.

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Silver STD

Zestaw Silver STD stworzony został z myślą o nowoczesnych salach konferencyjnych. Smukły, energooszczędny monitor SONY Bravia łączy ze sobą jasny obraz 4K HDR z łatwą obsługą, dużymi możliwościami integracji i elastycznymi rozwiązaniami do sterowania i pracy w sieci.

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Komfort Korpo

Zestaw ten idealnie nada się do małych sal konferencyjnych. Wysokiej klasy monitor Newline NAOS opiera się na połączeniu technologii Optical Bounding i technologii dotyku pojemnościowego – charakteryzuje się doskonałym dotykiem, krystalicznie czystym obrazem i prawdziwym, maksymalnym kątem widzenia. Soundbar POLY wyróżnia się najwyższą jakością dźwięku w swojej klasie oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii, które redukują hałas z otoczenia, by każde spotkanie przebiegało bez zakłóceń.

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Komfort STD

Zestaw Komfort STD zawiera w sobie wszystkie potrzebne elementy, będące podstawowym wyposażeniem niewielkiej sali konferencyjnej. Wyświetlacz Newline to maksimum ułatwień w miejscu pracy! Pasuje do sal konferencyjnych, wykładowych i biur.

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Korpo Mobil

Zestaw złożony z wysokiej klasy monitora Newline oraz soundbaru Polycom idealnie sprawdzi się jako przenośne wyposażenie małej salki konferencyjnej. Dzięki mobilnej podstawie przemieszczanie sprzętu pomiędzy salami jest dziecinnie proste!

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Basic

Monitor dotykowy na każde biurko 27″ Newline FLEX zaprojektowany do pracy zdalnej na dowolnej platformie. Wykorzystaj każde miejsce do pracy, […]

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Edukacyjny

Monitor Newline MIRA 65″ + Soundbar to narzędzie do wsparcia procesów edukacyjnych. Podnieś efektywność nauczania korzystając z monitora dotykowego oraz […]

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Personalny

Zestaw złożony z profesjonalnej kamery POLY STUDIO P5 oraz słuchawek VOYAGER FOCUS jest doskonałym elementem wyposażenia indywidualnego stanowiska do pracy […]

Urządzenia w zestawie arrow

pln

Personalny +

Zestaw złożony z profesjonalnej kamery POLY STUDIO P5 oraz zestawy głośnomówiącego POLY SYNC 20 jest doskonałym elementem wyposażenia wydzielonego, indywidualnego […]

Urządzenia w zestawie arrow

strefa profesjonalistów

partnerzy

kontakt

AV SMART SP Z O.O.

Biuro Kraków
Ul. Zawiła 65L,
30-390 Kraków


Biuro Warszawa
Ul. Aleje Jerozolimskie 81,
02-001 Warszawa

Biuro

Tel.: (+48) 12-466-71-20
biuro@avsmart.pl

Godziny pracy

Pn.-Pt. w godz. 8:00 - 16:00

zachęcamy do kontaku

Centrala i Południowa Polska

Marcin Włodarski

Sales manager

+48 573 189 197

wlodarski@avsmart.pl

Centrala i Północna Polska

Michał Maziejuk

Sales manager

+48 571 396 120

maziejuk@avsmart.pl